Izabela Porębska

Jestem Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, instruktorką fitness, instruktorką pływania, płetwonurkiem, ratownikiem oraz trenerem personalnym i instruktorem siłowni z kursem dietetycznym a prywatnie żoną, mamą dwóch chłopców.

Trzeba nie lada konsekwencji, organizacji, wytrwałości i siły, aby połączyć te role, dlatego snu i relaksu sobie nie odmawiam.

*Aktywność fizyczna to mój żywioł i basta. A ponieważ bardzo lubię zarażać tym innych, liczę, że i Ty dasz się choć trochę przekonać do mojej pasji.

*Prowadzę treningi dla kobiet i mężczyzn.

Przede wszystkim trening funkcjonalny, którego podstawową zasadą jest wielostawowość ćwiczeń (odejście od ćwiczeń izolowanych, stosowanych w kulturystyce) oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność imitująca ruchy codziennego życia.

 

Drogie Panie – pomogę Wam schudnąć, wzmocnić się, uelastycznić ciało, wrócić do formy po ciąży – i nie będzie tylko brzuszków i cardio ale pełen trening na wszystkie partie mięśniowe

 

Drodzy Panowie – oprócz klaty i łapy 

 

 popracujemy nad napięciem mięśniowym, prawidłową postawą, brzuchem i mobilnością w stawach

 

Zanim zaczynam trening oceniam sylwetkę i postawę. Często oprócz treningu ogólnorozwojowego należy wprowadzić ćwiczenia korygujące wady postawy i unikać ćwiczeń, które mogą je pogorszyć. Nawet ze skoliozą można mieć piękną postawę – wszystko zależy od prawidłowo wypracowanego „pancerza" mięśniowego!

Lokalizacje
ODBIERZ BEZPŁATNY TRENING

G44 Warszawa 

Ul. Berensona 8D (Białołęka)   

Trener Maksym 508 683 869    Klub 533 303 532     

                 

kontakt@g44.eu

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Godziny otwarcia:                      Poniedziałek-Piątek 8-20      Sobota 9-12 

                            

Przerwa pomiędzy 12-16

arrow&v
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now